Realizacje

PWL Master FLOW 6.75 H

Przystawka do zbioru kukurydzy PWL Master FLOW 6.75 H trafiła na gospodarstwo Pawelecagro. Mamy doświadczenie nie tylko w konstruowaniu maszyn, ale znamy te branże od podszewki, bo sami jesteśmy rolnikami. Nasze przystawki to  maszyny o optymalnie prostej i trwałej konstrukcji.

Czytaj więcej »

PWL Speed FLOW 6.75

Nasza firma działa z pasją i zobowiązaniem do spełnienia oczekiwań naszych klientów. Dziękujemy Panu Alojzemu z województwa opolskiego za zakup naszej przystawki do zbioru słonecznika PWL Speed FLOW 6.75 oraz za zaufanie, jakim nas Pan obdarzył. Jesteśmy gotowi, by służyć naszym klientom radą oraz pomocą. 

Czytaj więcej »

PWL Master FLOW 6.75 H

Składana Przystawka PWL Master FLOW 6.75 H, dostarczona do pana Grzegorza z województwa świętokrzyskiego. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszej przystawki, mamy nadzieje, że będziecie z niej zadowoleni.

Czytaj więcej »

PWL Speed FLOW 10.75

Kolejna realizacja dostarczona do klienta header do zbioru słonecznika PWL Speed FLOW 10.75 trafił do Pana Tomasz z województwa mazowieckiego. Cieszymy się, że możemy zaspokoić naszych klientów produktami najwyższej jakości. Jesteście dla nas bardzo ważni.

Czytaj więcej »

PWL Speed FLOW 8.75

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Arkadiuszowi z województwa lubuskiego za zakup naszej przystawki do zboru słonecznika PWL Speed FLOW 8.75. Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy pewni, że ta innowacyjna przystawka przyniesie państwu znakomite wyniki w zbiorach. Służymy Wam pomocą oraz wsparciem, gdy tylko będziecie tego potrzebować. Jeszcze raz dziękujemy.

Czytaj więcej »

PWL Master FLOW 5.75

PWL Master FLOW 5.75 trafił do pana Krzysztofa z województwa wielkopolskiego. Chcieliśmy podziękować za zakup naszej przystawki do zbioru kukurydzy ! To dla nas ogromny zaszczyt, że wybraliście nasz produkt do poprawy Waszej efektywności w zbiorach.

Czytaj więcej »

PWL Master FLOW 4.75

Najnowsza realizacja dostarczona do klienta. Pierwsze uruchamianie oraz instruktaż to najważniejsze aspekty, by rozpocząć udany sezon. Dlatego nasi specjaliści zawsze, służą pomocą. Dziękujemy za zaufanie. Przystawka do zbioru kukurydzy PWL Master FLOW 4.75 trafiła w województwo lubelskie w ręce pana Grzegorza.

Czytaj więcej »
Przystawka do kukurydzy PWL Master Flow

PWL Master FLOW 4.75

Kolejna maszyna dostarczona do klienta Przystawka do zbioru kukurydzy PWL Master FLOW 4.75 trafiła w ręce pana Tomasza z województwa świętokrzyskiego. Dziękujemy za zaufanie. Jeśli potrzebujesz wyceny, stworzonej idealnie do twoich potrzeb skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej »